Biuro Polowań VIKOR. Witamy na naszej stronie!

chasse
jacht
jagd
hunt
polowania

 

biuropolowan

 

o fimie

dojazd polowania

 

rekreacja

 

bazanoclegowa

cennik

kontakt

         
 

Jeśli przyjedziesz do nas z rodziną lub przyjaciółmi - sprawisz nam podwójną radość. Ale co zrobić, jeśli Twoja kompania nie poluje ? Nie martw się, u nas nikt się nie nudzi.

 

Jazda Konna

Polska to Kraina Koni. Po sąsiedzku działa ośrodek jeździecki. Początkujący nabiorą szlifów pod okiem instruktora. Zaawansowanych zapraszamy na terenowe wycieczki. Jeśli odwiedzicie nas zimą - niezapomnianych wrażeń dostarczy kulig, zakończony ogniskiem. W kociołku już czeka prawdziwy myśliwski bigos.

 
 
 
 
jazda konna
   
wędkowanie
 
strzelnica
   
     

Wędkowanie

Nie musisz jechać do Szwecji, by łowić takie szczupaki. Spójrz na zdjęcie. To jezioro leży kilka minut drogi od Twej kwatery. Czekają w nim właśnie takie ryby. Łowisz z brzegu i z łodzi. Mogą tu wędkować wyłącznie myśliwi oraz ich przyjaciele. Ta atrakcja jest zupełnie gratis. To drobny prezent za radość, jaką nam sprawiłeś swoimi odwiedzinami.

 
   
     

Strzelnica myśliwska

Treningu i dobrej zabawy nigdy za wiele. Wiemy o tym doskonale i dlatego mamy własną strzelnicę. Możesz tłuc rzutki od świtu do nocy. Twoi przyjaciele nauczą się strzelać pod okiem instruktora. Płacisz jedynie za amunicję, którą tu wystrzelisz.